Słuchawki sportowe

Bez kategorii

sluchawki sportowe pionner rankingKażdy z nas uprawiając sport na pewno lubi słuchać dobrej muzyki dla relaksu czy dobrego dopingu. Do efektywnego i przyjemnego ćwiczenia mogą przydać nam się słuchawki dedykowane dla sportowców. Posiadają one unikalny kształt oraz cechuje je sposób zakładania oraz wytrzymałość. Podpowiadamy jakie słuchawki sportowe warto wybrać. Sprawdź sam.

Jakie słuchawki sportowe kupić?

Słuchawki sportowe wyróżniają się na tle konkurencji.

Ich specjalny kształt stworzony w tym celu umożliwia wygodne uprawianie sportu podczas słuchania naszej ulubionej muzyki. Są one robione z myślą o sportowcach , mają na celu jak najbardziej urozmaicić trening abyśmy mogli czerpać z niego jak największe korzyści.

Słuchawki tradycyjne mogą nam wypadać z uszu podczas szybkich zrywów czy innych ćwiczeń, gdy musimy dość agresywnie zmieniać naszą pozycję, w tej sytuacji zaczepy są bardzo pomocne, ponieważ zatrzymują słuchawki przed wypadnięciem.

Dobre słuchawki sportowe powinny:

  • posiadać dedykowaną konstrukcję na ucho,
  • posiadać dodatkowe zaczepy,
  • dodatkowym atutem będzie funkcja Bluetooth, umożliwiająca bezprzewodowe słuchanie muzyki,
  • być z kategorii “douszne Clip-on”,
  • posiadać dodatkowe adaptery S, M, L dopasowane do naszych uszów.

Ceny słuchawek sportowych

Ceny słuchawek sportowych mogą być dość wysokie lecz jakość oraz możliwości ,które nam dają warte są swoich pieniędzy. Dowodem na to są chociażby słuchawki marki  Panasonic RP-BTS30E-K mają one specjalny kształt , który daje nam ogromną swobodę podczas ćwiczeń. Na pewno nie wypadną nam z uszy oraz możemy cieszyć się prawie absolutnym wygłuszeniem otoczenia.

Przez to co oferują nam sportowe słuchawki ich ceny mogą być dość wysokie lecz jeśli lubimy sport oraz dobrą muzykę warto pokusić się o zakup sprzętu tego rodzaju.

Średnia cena sportowych słuchawek waha się w granicach 50 do 200zł. Nie posiadają ogromnego budżetu możemy bez problemu zakupić dobre słuchawki sportowe.

Dla przykładu sprzęt marki iPipoo, jest najczęściej wybieranym modelem wśród słuchawek sportowych.  Są one słuchawkami bezprzewodowymi, dają nam dzięki temu większą swobodę podczas intensywnych ćwiczeń ponieważ nie będzie przeszkadzać nam zwisający kabel.

Mają one kształt dzięki ,któremu noszenie ich jest bardzo wygodne i mamy pewność ,że nam nie wypadną. Możemy je dostać już za niecałe 50zł. Słuchawki wyróżniają się bardzo dobrą jakością w porównaniu do stosunkowo niskiej ceny.

Grasz? Sprawdź słuchawki sportowe bezprzewodowe

Jeżeli lubimy słuchać muzyki podczas rozgrywki w naszej ulubionej dyscyplinie , warto zaopatrzyć się w specjalne słuchawki sportowe.

Słuchawki sportowe w dzisiejszych czasach mogą oferować nam:

  • odporność na wodę, pot ,
  • zapobieganie wypadnięciu ich z naszych uszu dzięki ich specjalnemu kształtu
  • dostarczać wysokiej jakości dźwięk bardzo przydatny przy rozgrywkach sportowych

Podczas naszych treningów najlepiej spisują się słuchawki bezprzewodowe oparte o połączenie bluetooth. Posiadając takie słuchawki nie musimy się martwić o zahaczenie kabla od słuchawek co bardzo często skutkuje wypadnięciem ich.

Połączenie bluetooth jest jednym z najlepszych rozwiązań ponieważ ,dzisiaj każdy odtwarzacz posiada możliwość łączenia się w ten sposób dzięki czemu nie musimy się martwić o bark możliwości podłączenia naszych słuchawek.

Słuchawki bezprzewodowe przeznaczone dla osób ćwiczących mają bardzo wytrzymałą baterię pozwalającą nam ćwiczyć bez przerwy przy muzyce aż do 5 dni. Słuchawki tego typu są również bardzo dobrym wyborem dla sportowców ze względu na ich właściwości. Bardzo dobrze sprawdzą się we wszystkich turniejach i grach “e-gamingowych”.

E-sport coraz popularniejszy

E-sport to nowoczesna dziedzina sportu wirtualnego. Dzięki popularyzacji komputerów i internetowy gry online takie jak League of Legends, CS doczekały się swoich turniejów organizowanych na szeroką skalę.  Popularność E-sportu stała się tak wielka, że są organizowane nawet Puchary Polski jak np. ten dostępny na eune.leagueoflegends.com . Wygrane też nie należą do najmniejszych i często sięgają nawet 10 000 $ wygranej.

Rynek e-sportu stworzył również niszę na dedykowane słuchawki sportowe, do najpopularniejszych producentów można wyróżnić

  • Słuchawki sportowe Razer
  • Słuchawki sportowe Genesis

Cechuje je możliwość bezproblemowej rozmowy poprzez mikrofon, idealne wyciszenie zewnętrznych odgłosów i świetna jakość dźwięku umożliwiającą na swobodną komunikację z innymi graczami.

Ciekawy poradnik, słuchawki sportowe do 200 zł

Słuchawki sportowe ranking

Szukasz dobrych słuchawek sportowych do 100, 200, 300 zł? Poniżej w współpracy z serwisem nokaut. Przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych słuchawek różnych marek. Ranking na bieżąco aktualizujemy. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, skontaktuj się z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *