najlepsze polskie fora o muzyce

Najlepsze polskie fora o muzyce audio

Poradniki

Wielu miłośników muzyki i audio zastanawia się gdzie może znaleźć ciekawe informacje na temat sprzętu, montażu oraz zestaw poradników. Podpowiadamy gdzie znaleźć takie informacje oraz jakie są 4 najpopularniejsze fora internetowe w Polsce o tematyce muzycznej. Zapraszamy do przeczytania artykułu.

Lista polskich forum o muzyce i miłośników audio

  1. forum.audio.com.pl – jedno z najstarszych forum internetowych opartych o prosty skrypt IP. Prowadzone przez AVT-Korporacja Sp. z o.o. oraz rzecz jasna użytkowników. Komentując, umieszczając treści możemy zyskać określoną rangę prawdziwego „audiofila” . Co cechuje to forum? Znajdziesz tutaj miłośników kina domowego, audio stereo, techniki lampowej i analogowej oraz miłośników akustyki. Forum to również zbiór tematów „off-topic” oraz bardzo przydatna giełda, gdy planujemy sprzedaż lub kupno specjalistycznego sprzętu.
  2. forum.mp3store.pl – kolejne popularne forum o tematyce muzycznej i mp3 w Polsce. Nasza lista nr 2.  Znajdziesz tutaj głównie polecane sklepy z audio i stereo oraz ogólne forum dotyczące sprzętu muzycznego. Forum będzie odpowiednie dla wszystkich graczy, ponieważ posiada oddzielną zakładkę „Gaming” w której można znaleźć rankingi słuchawek gamingowych. Na forum.mp3store.pl znajdziesz również liczne modyfikacje i naprawy sprzętu oraz listę najpopularniejszych eventów muzycznych w Polsce i na świecie.
  3. audiostereo.pl – najmłodsze z wymienionych forum dyskusyjnych. Znajdziesz tutaj sporo specjalistów z zakresu audio w różnych zakładkach „START” , „ HI-FI’ , „HI-END, „DIY” , „AKUSTYKA” . Będzie to idealne miejsce dla wszystkich początkujących audiofilów.
  4. hi-fi.com.pl/forum/ – jedno z najstarszych forum magazynu muzycznego hi fi pisma dla audiofila i melomana. Znajdziesz tutaj profesjonalną i bezpłatną pomoc w zakładce „Dział Techniczny” oraz giełdę z możliwością wymiany sprzętu muzycznego jak np. słuchawki. Forum to zbiór pasjonatów tematyki Hi-Fi w tym stereo, diy, car audio, pc audio i przenośnej muzyce. Każdy znajdzie coś dla siebie w tym rozbudowanym forum.

Czemu warto korzystać z for internetowych?

  • dostęp do bezpłatnych informacji
  • szybka pomoc nawet do 5min, korzystając z bazy tysięcy użytkowników szybko uzyskasz odpowiedź
  • możliwość budowania reputacji
  • możliwość korzystania z giełdy i wymiany sprzętu muzycznego np. gitar, car audio, słuchawek
  • dostęp do polecanych sklepów i profesjonalistów z całego kraju.

Podsumowanie

Polecamy wszystkie wymienione wyżej fora. Najlepiej samemu zarejestrować się na każdym forum osobno i przetestować przez kilka dni, które najbardziej przypada nam do gustu. Wszystkie wymienione w wpisie forum są już długo dostępne w internecie o dobrej renomie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *